Directed by:
Pavel HášaCinematography:
Eduard LandischComposer:
Štěpán KoníčekCast:
Petr Kostka, Slávka Hozová, Daniela Kolářová, Václav Postránecký, Vladimír Dlouhý, Jiří Zahajský, Jaroslava Tvrzníková, Jarmila Krulišová, Libuše Švormová, Svatopluk Beneš, Jarmila Smejkalová (more)Cast
Petr Kostka
Czechoslovakia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Higher Principle (1960)
Slávka Hozová
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Muž v pozadí (1995) (series)
The Golden Eels (1979) (TV movie)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Daniela Kolářová
Czechoslovakia
Best movies:
The Elementary School (1991)
Secluded, Near Woods (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Václav Postránecký
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Hamlet (1986) (theatrical recording)
Naši furianti (1983) (theatrical recording)
Muž v pozadí (1995) (series)
Vladimír Dlouhý
Czechoslovakia
Best movies:
Give the Devil His Due (1984)
Na dotek (2002) (theatrical recording)
Jumping Over Puddles Again (1970)
Jiří Zahajský
Czechoslovakia
Best movies:
Hráči (1983) (theatrical recording)
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (series)
Jaroslava Tvrzníková
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best movies:
Neviditelný (1965) (TV movie)
Girl with a Seashell (1980)
Pinocchiova dobrodružství (1967) (TV movie)
Jarmila Krulišová
Czechoslovakia
Best movies:
Naši furianti (1971) (theatrical recording)
Tři spory (1981) (series)
Muži jdou v tmě (1975) (TV movie)
Libuše Švormová
Czechoslovakia
Best movies:
Higher Principle (1960)
Marecek, Pass Me the Pen! (1976)
Charleyova teta (1969) (theatrical recording)
Svatopluk Beneš
Austria-Hungary
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
The Good Soldier Schweik (1956)
Lucerna (1967) (TV movie)
Jarmila Smejkalová
Czechoslovakia
Best movies:
Vajíčko (1968) (TV movie)
Krvavá svatba (1987) (theatrical recording)
The Poacher's Foster Daughter or Noble Millionaire (1949)
Cvetana Igova
Best movies:
Cyrano z Bergeracu (1986) (theatrical recording)
Návštěvní hodiny (1986) (TV movie)
O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (1981) (TV movie)
Ladislav Šimek
Czechoslovakia
Best movies:
Jára Cimrman Lying, Sleeping (1983)
Poslední dopis (1973) (TV movie)
Larks on a String (1969)
Jan Přeučil
Czechoslovakia
Best movies:
Forbidden Dreams (1986)
Muž v pozadí (1995) (series)
Four Murders Are Enough, Darling (1970)
Stella Zázvorková
Czechoslovakia
Best movies:
Cosy Dens (1999)
Těžká Barbora (1960) (theatrical recording)
Kolya (1996)
Ladislav Navrátil
Czechoslovakia
Best movies:
Sňatky z rozumu (1968) (series)
The Stolen Airship (1966)
Alexandr Dumas starší (1970) (series)
Adolf Filip
Czechoslovakia
Best movies:
Rozčarovaní (1982) (TV movie)
How to Drown Dr. Mracek, the Lawyer (1974)
Long Live Ghosts! (1977)
Jitka Suchanová
Best movies:
The Bridge at Remagen (1969)
Chvíle pro píseň trubky (1980) (TV movie)
O Vánocích už nechci slyšet ani slovo (1981) (TV movie)