Episodes(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Cast
Oldřich Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Václav Noid Bárta
Czechoslovakia
Best series:
Atentát (2015) (series)
Temný Kraj (2017) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Josef Polášek
Czechoslovakia
Best series:
Večery Analogonu (2002) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Komediograf (2003) (series)
Dana Bartůňková
Czechoslovakia
Best series:
The Visitors (1983) (series)
Slavné historky zbojnické (1985) (series)
Co teď a co potom? (1991) (series)
Ondřej Veselý
Czechoslovakia
Best series:
Wonderful Times (2009) (series)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (series)
Četníci z Luhačovic (2017) (series)
Miroslav Šimůnek
Czechoslovakia
Best series:
Crossing Lines (2013) (series)
Missing (2012) (series)
Přešlapy (2009) (series)
Richard Tesařík
Czechoslovakia
Best series:
Head over Heels (2014) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Daniel Šváb
Czechoslovakia
Best series:
The Fury (2016) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Jana Sováková
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Cosmic (2016) (series)
Neviditelní (2014) (series)
Zbyšek Pantůček
Czechoslovakia
Best series:
Kosmix (2020) (series)
Atentát (2015) (series)
Kriminálka Anděl (2008) (series)
Jan Pavel Filipenský
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Charles II: The Power & the Passion (2003) (series)
Children of Dune (2003) (series)
Aneta Christovová
Czechoslovakia
Best series:
Dvojka na zabití (2021) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Modrý kód (2017) (series)
Aleš Balda
Best series:
Kukačky (2021) (series)
Patriot (2015) (series)
Morning Glow (2022) (series)
Claudie Černá
Best series:
Černé vdovy (2019) (series)
Sestřičky Modrý kód (2020) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Vojtěch Vodochodský
Czech Republic
Best series:
The Defender (2021) (series)
Atlantic Crossing (2020) (series)
Sex O'Clock (2023) (series)
Ivo Pavelek
Best series:
Ohnivý kuře (2016) (series)
Krejzovi (2018) (series)
Amelie Pokorná
Czech Republic
Best series:
Innocent Lies (2013) (series)
How Not to Screw Up Your Life (2019) (series)
Táta v nesnázích (2023) (series)
Kateřina Urbanová
Czechoslovakia
Best series:
Co teď a co potom? (1991) (series)
Nadměrné maličkosti (2004) (series)
Ohnivý kuře (2016) (series)
Kristýna Ryška
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
The Defender (2021) (series)
The Sleepers (2019) (series)