Poland,
2010, 10 h 50 min
(Length: 50 min)
Episodes(13)
-
Kolega z Rochester (S03E01)
-
Plan Abwehry (S03E02)
-
Oddział do zadań specjalnych (S03E03)
-
Zdrajcy (S03E04)
-
Transport do Auschwitz (S03E05)
-
Inga (S03E06)
-
Bracia (S03E07)
-
Zamach (S03E08)
-
Operacja "Generał" (S03E09)
-
Ostatnia runda (S03E10)
-
Pocztówka z Hajfy (S03E11)
-
Przed sądem (S03E12)
-
Wieczór w Edenie (S03E13)
Cast
Anna Gorajska
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Damian Kowalski
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Plebania (2000) (series)
Mariusz Krzemiński
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Maciej Mikulski
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Paweł Paczesny
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Liberator (2020) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Miroslaw Baka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Decalogue (1989) (series)
The Teach (2016) (series)
Tomasz Dedek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Ewa Borowik
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Janosik (1973) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Zbigniew Waleryś
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Rewizja (2020) (series)
The Mire (2018) (series)
Zuzanna Grabowska
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Mire (2018) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Michał Meyer
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Planeta Singli. Osiem historii (2021) (series)
Olgierd Lukaszewicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Chyłka - Kasacja (2019) (series)
Magdalena Kizinkiewicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Magic Tree (2003) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Jerzy Słonka
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Wojciech Majchrzak
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Wojciech Brzeziński
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Chyłka - Rewizja (2020) (series)
Chyłka - Inwigilacja (2021) (series)
Zofia Charewicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Jaroslaw Kopaczewski
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Lekarze (2012) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Bartosz Obuchowicz
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Chyłka - Oskarżenie (2021) (series)
Jacek Pluta
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
1983 (2018) (series)