Poland,
(2005–2006), 62 h 58 min
(Length: 42–46 min)
Episodes(85)
-
Episode 1 (S06E01)
-
Episode 2 (S06E02)
-
Episode 3 (S06E03)
-
Episode 4 (S06E04)
-
Episode 5 (S06E05)
-
Episode 6 (S06E06)
-
Episode 7 (S06E07)
-
Episode 8 (S06E08)
-
Episode 9 (S06E09)
-
Episode 10 (S06E10)
-
Episode 11 (S06E11)
-
Episode 12 (S06E12)
-
Episode 13 (S06E13)
-
Episode 14 (S06E14)
-
Episode 15 (S06E15)
-
Episode 16 (S06E16)
-
Episode 17 (S06E17)
-
Episode 18 (S06E18)
-
Episode 19 (S06E19)
-
Episode 20 (S06E20)
-
Episode 21 (S06E21)
-
Episode 22 (S06E22)
-
Episode 23 (S06E23)
-
Episode 24 (S06E24)
-
Episode 25 (S06E25)
-
Episode 26 (S06E26)
-
Episode 27 (S06E27)
-
Episode 28 (S06E28)
-
Episode 29 (S06E29)
-
Episode 30 (S06E30)
Cast
Magdalena Górska
Poland
Best series:
The Hexer (2002) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Justyna Zanni
Poland
Best series:
Lekarze (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Przemysław Pankowski
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Liwiusz Falak
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Marcin Rój
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Marta Borowska
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Plebania (2000) (series)
Franciszek Przybylski
Poland
Best series:
The Mire (2018) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Steffen Möller
West Germany
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Robert Gonera
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
The Teach (2016) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Ivan Komarenko
Soviet Union
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Marta Walesiak
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Adam Biedrzycki
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Rodzinka.pl (2011) (series)
Hug Me (2017) (series)
Maciej Dancewicz
Poland
Best series:
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Gabriela Czyżewska
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
M jak miłość (2000) (series)
Teresa Lipowska
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Przygody psa Cywila (1970) (series)
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Witold Pyrkosz
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
13 posterunek (1997) (series)
Marek Kalita
Poland
Best series:
Skazana (2021) (series)
Chyłka - Rewizja (2020) (series)
The Teach (2016) (series)
Andrzej Precigs
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Belle Époque (2017) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Ewelina Serafin
Poland
Best series:
M jak miłość (2000) (series)
Monika Obara
Poland
Best series:
Skazana (2021) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Druga szansa (2016) (series)