Złotopolscy - Season 8 (2003) (season)
Family
Poland,
2003, 24 min
Directed by:
Janusz DymekScreenplay:
Jan PurzyckiCinematography:
Zbigniew HałatekComposer:
Krzesimir DębskiCast:
Pawel Wawrzecki, Anna Milewska, Andrzej Piaseczny, Ewa Ziętek, Aleksiej Awdiejew, Alina Janowska, Beata Scibakówna, Leszek Teleszyński, Malgorzata Niemirska, Grzegorz Okrasa, Wojciech Kalarus (more)Cast
Pawel Wawrzecki
Poland
Anna Milewska
Poland
Best series:
Dziewczyna i chłopak (1977) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Andrzej Piaseczny
Poland
Ewa Ziętek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (series)
Archiv des Todes (1980) (series)
Aleksiej Awdiejew
Soviet Union
Best series:
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Alina Janowska
Poland
Best series:
Samochodzik i Templariusze (1971) (series)
Stawka większa niż życie (1968) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Beata Scibakówna
Poland
Best series:
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Przepis na życie (2011) (series)
Leszek Teleszyński
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Malgorzata Niemirska
Poland
Best series:
Czterej pancerni i pies (1966) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Wojciech Kalarus
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Skazana (2021) (series)
The Mire (2018) (series)
Andrzej Nejman
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
1670 (2023) (series)
Lekarze (2012) (series)
Jerzy Turek
Poland
Best series:
Alternatywy 4 (1983) (series)
The Decalogue (1989) (series)
Janosik (1973) (series)
Malgorzata Rozniatowska
Poland
Best series:
The Master and Margarita (1988) (series)
The Decalogue (1989) (series)
1983 (2018) (series)
Magdalena Stuzynska
Poland
Best series:
Rodzinka.pl (2011) (series)
Tatort (1970) (series)
Na dobre i na złe (1999) (series)
Jerzy Lapinski
Poland
Best series:
13 posterunek (1997) (series)
Świat według Kiepskich (1999) (series)
Prawo Agaty (2012) (series)
Kazimierz Orzechowski
Poland
Arkadiusz Janiczek
Poland
Best series:
Czas honoru (2008) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
The Hexer (2002) (series)
Anna Dereszowska
Poland
Best series:
The Mire (2018) (series)
Tajemnica twierdzy szyfrów (2007) (series)
Naznaczony (2009) (series)