Directed by:
Karel SmyczekCinematography:
Vladimír HolomekComposer:
Zbyněk MatějůCast:
František Němec, Otmar Brancuzský, Břetislav Rychlík, Viktor Maurer, Arnošt Goldflam, Libuše Havelková, Mojmír Maděrič, Jan Hraběta, Vladimír Javorský (more)Episodes(12)
-
Draculův švagr (E01)
-
Uškrcená laborantka (E02)
-
Láska na Kramberku (E03)
-
Pohřební vůz (E04)
-
Poslední zločin Markýze de Sade (E05)
-
Guláš (E06)
-
Břitva (E07)
-
Doktor Domián (E08)
-
Sokolí hnízdo (E09)
-
Geniální plán (E10)
-
Domek v údolí (E11)
-
Vášeň (E12)
Cast
Boris Rösner
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Jana Preissová
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Innocent Lies (2013) (series)
Laskavý divák promine (1994) (series)
Viktor Preiss
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Z hříček o královnách (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Jiří Menzel
Czechoslovakia
Best series:
Head over Heels (2014) (series)
Wonderful Times (2009) (series)
Útěk do Budína (2003) (series)
Oldřich Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
There Were Five of Us (1994) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
František Řehák
Czechoslovakia
Best series:
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (series)
Antonín Navrátil
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Panoptikum Města pražského (1987) (series)
Marcela Martínková
Czechoslovakia
Best series:
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Hamster in a Nightshirt (1987) (series)
Rozsudek (1970) (series)
Oleg Reif
Czechoslovakia
Best series:
Arabela (1980) (series)
Draculův švagr (1996) (series)
Případy detektivní kanceláře Ostrozrak (2000) (series)
Kateřina Brožová
Czechoslovakia
Best series:
Z hříček o královnách (1994) (series)
L'Affaire Dreyfus (1994) (series)
The Life and Time of Judge A.K. (2014) (series)
Jakub Kohl
Best series:
Atlantic Crossing (2020) (series)
Největší z Pierotů (1990) (series)
Draculův švagr (1996) (series)
Karel Greif
Czechoslovakia
Best series:
Bakaláři (1972) (series)
Draculův švagr (1996) (series)
Paragrafy na kolech (1984) (series)
Petr Brukner
Protectorate of Bohemia and Moravia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Arabela (1980) (series)
Čapkovy kapsy (2011) (series)
Miroslav Donutil
Czechoslovakia
Best series:
Cops and Robbers (2001) (series)
Labyrint (2015) (series)
Czech Century (2013) (series)
Milena Steinmasslová
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Muž v pozadí (1995) (series)
Suspicion (2022) (series)
Rostislav Kuba
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Lekár umierajúceho času (1983) (series)
Zlá krev (1986) (series)
Jitka Smutná
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Adventure of Criminalistics (1989) (series)
Cops and Robbers (2001) (series)
Ladislav Gerendáš
Czechoslovakia
Best series:
There Were Five of Us (1994) (series)
Saturnin (1994) (series)
The Train of Childhood and Expectation (1985) (series)
Jiří Lábus
Czechoslovakia
Best series:
Major Case Squad (2014) (series)
Česká soda (1993) (series)
Arabela (1980) (series)
Eva Holubová
Czechoslovakia
Best series:
Wasteland (2016) (series)
Fireside Stories (1994) (series)
Volga (2023) (series)